Demarest, NJ
Вы находитесь в Demarest, NJ
Продолжить поиск дальше в этой локации?
Изменить
Продолжить

Konserwator skór

Czy kochasz kreatywność, czy lubisz zamieniać pomysły w rzeczywistość i czy masz pasję do pracy z markowymi butami i torbami? Więc jesteś dokładnie tym, kogo szukamy!

O nas: Jesteśmy międzynarodową usługą renowacji markowych toreb i butów, stworzonych z miłością do szczegółów.

Naszą misją jest przywrócenie nie tylko wyglądu rzeczy, ale także zachowanie ich niepowtarzalnego stylu i historii.

Obowiązki:

  • Renowacja i naprawa markowych butów i toreb

  • Kreatywne podejście do każdego projektu.

  • Zgodność z wysokimi standardami jakości.

Wymagania:

  • Doświadczenie jako szewc, krawcowa lub miłość do kreatywności

Oferujemy: Szkol

  • enie naszych unikalnych metod w ciągu 1,5 tygodnia

  • Elastyczny harmonogram pracy (pełny etat, 5/2).

  • Pracuj po stopach procentowych, uczciwe wynagrodzenie za swoją pracę.

  • Przyjazny zespół i przyjemna atmosfera w zespole.

  • Więcej o nas na Instagramie.

    Skarżyć się
    Inne specjalności + 1
    15.01.24
    1946 NE 149th St, North Miami, FL 33181
    Udostępnić

    Zapisać

    Также ищем в этих локациях

    Florida
    Miami, FL
    Inne specjalności
    Skarżyć się