Hallandale Beach, FL
Вы находитесь в Hallandale Beach, FL
Продолжить поиск дальше в этой локации?
Изменить
Продолжить

Kierownik ds. rekrutacji, Dział HR - Kierownik ds. floty

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI I KOORDYNATOR

Firma transportowa zlokalizowana w Illinois poszukuje doświadczonego Specjalisty ds. rekrutacji i Koordynatora.

Wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w rekrutacji wspierające szeroki zakres funkcji.

  • Silna znajomość prawa pracy i przepisów, z umiejętnością zapewnienia zgodności we wszystkich działaniach HR.

  • Wybrani kandydaci muszą być zorganizowani, zorientowani na wyniki i szczegóły.

  • Kandydat musi być stabilny emocjonalnie i posiadać podstawową wiedzę z zakresu psychologii. - Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, z umiejętnością budowania pozytywnych relacji z pracownikami na wszystkich poziomach organizacji.

  • Udowodniona umiejętność delikatnego i profesjonalnego obchodzenia się z informacjami poufnymi.

  • Wysoka organizacja i orientacja na szczegóły, umiejętność skutecznego zarządzania wieloma priorytetami i terminami.

  • Biegła znajomość pakietu programów Microsoft Office i oprogramowania do zarządzania zasobami ludzkimi (HRIS).

Obowiązki:

  • Zarządzanie kompletnym procesem zatrudniania, w tym pozyskiwanie kandydatów, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych i podejmowanie decyzji o zatrudnieniu.

  • Organizowanie procedur integracyjnych dla nowych pracowników, tak aby byli oni skutecznie zintegrowani z organizacją.

  • Nadzorowanie relacji z pracownikami, w tym rozwiązywanie konfliktów, dochodzenia i doradztwo w zakresie polityki i procedur HR.

  • Koordynowanie i prowadzenie sesji szkoleniowych dla pracowników na tematy takie jak bezpieczeństwo, zgodność z przepisami i rozwój zawodowy.

  • Prowadzenie dokładnej dokumentacji pracowniczej i zapewnienie zgodności ze wszystkimi odpowiednimi przepisami i regulacjami prawa pracy.

  • Pomoc w procesach zarządzania wydajnością, w tym dostarczanie ocen i informacji zwrotnych pracownikom i menedżerom.

  • Współpraca z kierownictwem w celu opracowania i wdrożenia zasad i procedur HR, które wspierają cele i wartości firmy.

  • Śledzenie trendów branżowych i najlepszych praktyk w zarządzaniu zasobami ludzkimi w celu ciągłego doskonalenia procesów i programów.

Kierownik floty

Kandydat MUSI być co najmniej dwujęzyczny, zorganizowany i odgrywać kluczową rolę w identyfikowaniu sposobów poprawy wydajności i oszczędności.

Wymagania:

  • Ponad 1 rok doświadczenia w zarządzaniu flotą lub pokrewnej dziedzinie.

  • Konieczna jest znajomość języka obcego

  • Znajomość procedur konserwacji i naprawy pojazdów. Znajomość cen rynkowych - doświadczenie jako mechanik jest dodatkowym atutem.

  • Silne umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole

  • Doświadczenie jako mechanik jest dodatkowym atutem

  • Konstruktywna komunikacja z kierowcami

  • Tolerancja na stres

Obowiązki:

  • Zarządzanie flotą samochodów ciężarowych i naczep

  • Analiza danych w celu poprawy wydajności i oszczędności

  • Obsługa roszczeń ubezpieczeniowych

  • Sporządzanie kosztorysów

  • Pomoc kierowcom w trasie

  • Zrozumienie i przestrzeganie codziennych operacji i zasad firmy

  • Monitorowanie stanu floty

  • Współpraca z kierownictwem w celu opracowania specyfikacji dla nowych, niepotrzebnych lub zastępczych pojazdów i sprzętu.

Premie:

  • Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju kariery w firmie.

Skarżyć się
Praca w biurze
17 days ago
Udostępnić

Zapisać

Также ищем в этих локациях

Illinois
Chicago, IL
Mike
Pokaż numer
Skarżyć się