Mundelein, IL
Вы находитесь в Mundelein, IL
Продолжить поиск дальше в этой локации?
Изменить
Продолжить

Firma poszukuje kierownika ds. zarządzania biznesem i wsparcia eksportu

O firmie:

EFFO to marka profesjonalnego oleju spożywczego, który jest przeznaczony dla profesjonalistów i do profesjonalnego użytku. Jest niekwestionowanym liderem rynku w ukraińskiej branży restauracyjnej i jest dobrze znana w Unii Europejskiej.

Wymagania:

  • Wymagana znajomość języka angielskiego;

  • Doświadczenie na stanowiskach administracyjnych, umiejętności organizacyjne i znajomość procesów biznesowych;

  • Doświadczenie w pracy z firmami brokerskimi;

  • Zrozumienie i umiejętności w zakresie procesów importu i eksportu;

  • Zrozumienie głównych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej (zarządzanie, finanse, marketing, sprzedaż, HR);

  • Umiejętności sprzedażowe i doświadczenie w komunikacji z kontrahentami w procesach biznesowych (mile widziane).

Obowiązki:

  • Współpraca z brokerami w kwestiach odpraw celnych

  • Raportowanie pracy oddziału za dany miesiąc;

  • Współpraca z bankami;

  • Kontrola i praca zespołowa we wszystkich kwestiach z księgowymi, prawnikami, tłumaczami, notariuszami, logistykami, brokerami;

  • Przygotowywanie umów i innych dokumentów dotyczących sprzedaży i zakupu towarów;

  • Wystawianie faktur za sprzedaż towarów lub usług.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej Firmie;

  • Konkurencyjne, oficjalne wynagrodzenie;

  • Komfortowe warunki pracy

Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń lub napisz

Skarżyć się
Praca w biurze
29.04.24
Udostępnić

Zapisać

Также ищем в этих локациях

Illinois
Chicago, IL
Іван
Skarżyć się