18.10.23

Wymagana przeprowadzka do Montany. Kucharz liniowy i przygotowawczy

$13
Za godzinę

Opis

Hungry Hun to kazachstańska restauracja gastronomiczna w Kalispell w stanie Montana.

Opis stanowiska: Po

szukujemy energicznego i utalentowanego asystenta kuchennego, który jest gotowy przyczynić się do naszego zespołu kulinarnego. Twoje główne obowiązki obejmują pomoc szefowi kuchni w przygotowywaniu potraw, obchodzeniu się ze składnikami, utrzymaniu czystości kuchni i zapewnieniu wysokiej jakości usług.

O
  • bowiąz@@

    ki:

  • Przygotowanie składników do potra
  • w Pomoc w przygotowywaniu różnych potraw zgodnie z przepis
  • ami Przestrzeg
  • anie norm bezpieczeństwa i
  • higieny Utrzymanie czystości i porządku w kuchni Współpraca
  • z zespołem w celu zapewnienia doskonałej obsługi klienta

Wymagania:

  • Poprzednie doświadczenie w podobnej roli jest plusem, ale nie jest wymagane
  • Pasja do nauki i rozwijania umiejętności kulinarnych
  • Odpowiedzi
  • alność i
  • punktualność Moż@@
  • liwość dobrej pracy w zes
pole

Oferujemy:

  • Tanie mieszkania i transport;
  • Montana niskie podatki;
  • Mieszkanie w najpiękniejszym miejscu obok Parku Narodowego Glacier;
  • Moż
  • liwości szkolenia i rozwoju zawodo
  • wego Przy
  • jemna atmosfera pracy w przyjaznym zes
  • pole Moż
  • liwości rozwoju kariery

Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu i zachwycić naszych gości pysznymi daniami, prześlij swoje CV na pocztę lub zadzwoń.

Restauracje ihHotele
Washington
+ 3
20 N Main Street, Kalispell, MT
Skarżyć się
Komentarze (0)
Skarżyć się