Staten Island, NY
Вы находитесь в Staten Island, NY
Продолжить поиск дальше в этой локации?
Изменить
Продолжить

Sprzedawca do salonu. Z doświadczeniem w sprzedaży

Poszukujemy sprzedawcy do pracy w ruchliwym salonie kuchni i łaźni w East Northport w Nowym Jorku (hrabstwo Suffolk, Long Island).

Odnoszący sukcesy sprzedawca zbuduje zaufanie i relacje z potencjalnymi klientami, aby stworzyć płynną obsługę klienta od pierwszego kontaktu do zakończenia sprzedaży.

Opis stanowiska: Prac

uj
  • z klientami w salonie, aby wyjaśniać i sprzedawać produkty
  • Zachęcaj klientów do kupowania nowych/lepszych produktów
  • Podawaj klientom rekomendacje dotyczące produktów w oparciu o ich preferencje Twórz pakiety produktów
  • dla klientów zgodnie z ich preferowanymi budżetami Składaj zamówienia od
  • dostawców
  • Śledź dostawy produktów
  • Generuj nowych potencjal
  • nych klientów dla sal onu Współpracuj z kierownictwem
w celu

optymalizacji średniej umowy Wartość

Wymagania:

Do
  • świadczenie w sprzedaży
  • Umiejęt
  • ność budowania zaufania i pracy z klientami
  • Umiejęt
  • ność realizacji transakcji i dokonywania transakcji Umiejętność
  • zachęcania klientów do zakupu dodatkowych produktów i zwiększania wartości kontra
  • ktu
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organiz
  • acyjne Umiejętność pracy z pakietem Microsoft Office i komputer
ami Wyślij swoje CV e-mailem!

Skarżyć się
Sprzedawcy i kasjerzy
16.11.23
Udostępnić

Zapisać

Также ищем в этих локациях

New York
New York, NY
Skarżyć się