Vernon Hills, IL
Вы находитесь в Vernon Hills, IL
Продолжить поиск дальше в этой локации?
Изменить
Продолжить

Kierownik magazynu

Prestige Concept LLC jest szybko rozwijającą się firmą dystrybucyjną na rynku żywności. Dostarczamy produkty w całym Nowym Jorku/New Jersey/Pensylwanii, części Connecticut. Jesteśmy importerami krajów Hiszpania-Ciastka-Oliwa z oliwek/Niemcy-Ciastka/Wietnam, Turcja, Egipt - Napoje/Indie-Miód/Chiny i Singapur-Cukierki/Turcja- Słodycze. Nasi klienci to Netcost Market, City Fresh, Key Foods, Food Emporium, Food Universe. Obecnie w naszym portfolio mamy ponad 1000 pozycji

Poszukujemy aktywnego, zmotywowanego pracownika do naszego zespołu na stanowisko „Warehouse Manager”.

Adres 55 Bergenline ave, Westwood NJ 07675

  • Obowiązki
  • obejmują:

  • Organizowanie ponownego sortowania zwrotów raz w tygodniu Ponowne obliczanie pokwitowań zgodnie z listą pakowania Śledzenie dat ważności
  • sal
  • d Prowadzenie rejestru niedostatecznie zebranych
  • przedmiotów co 30. Prowadzenie rejestru bitew
  • co 30.
    • Organizacja i prowadzenie inwentaryzacji co 6 miesięcy
    • Monitorowanie montażu dróg (pomiarów) każdego magazynującego. Praca nad wydajnością. Szkolenie z algorytmu monta
    • żu (uporządkowaliśmy towary zgodnie z logiką prawidłowego składowania komórkowego)
    • Organizacja sprzątania magazynu Poszukiwanie pracowników/kierowców magazynu
    • , (staż dla nowych
  • Terminowa rotacja pracowników w przypadku zwolnienia lub nieuczciwej pracy
  • Kontrola umieszczania stanowisk według miejsca (w czasie przyjazdu) Prowadzenie komórkowego stołu przechowywania (rotacja — wymiana stanowisk w slotach) Sprawdzanie kar dla kierowców co 30 (potrącenie od wynagrodzenia) Podpisywanie
  • formularzy w2/1099 z personelem, żądanie prawa jazdy
  • Kontrola i kontrola eksportu Kontrola i optymalizacja (przyspieszenie procesów/kontrola prawidłowego i szyb kiego odbioru) Wydruk faktur eksportowych

  • WYMAGANIA:

    • Dostępność SSN (pożądane)
    • Do
    • świadczenie w magaz
    • ynie
    • Podstawowa wiedza komputer
    • owa Odpor
    • ność
    • na stres
    • Szyb
    • kość
    • U
    • miejętności organiz
    • acyjne Umiejętności czytania w języku angielskim (nazwy stanowisk)

      Oferujemy:

      • Harmonogram Od 8:00 do 18:00
      • Wynag
      • rodzenie 240 USD za dzień roboczy (200 USD okres próbny) 12 dni płatnego urlopu (po okresie próbnym)
      • 3 dni
      szkolenia ze specyfiką pracy W przypadku wszystkich pytań prosimy o
    kontakt pod numerem telefonu!

    Skarżyć się
    $240
    Za godzinę
    Inne specjalności + 1
    14.12.23
    Udostępnić

    Zapisać

    Также ищем в этих локациях

    New York
    New York, NY
    Руслан
    Skarżyć się