Praca w Atlanta, GA

Wybierz kategorię

Znaleźliśmy 10 ogłoszeń

Obowiązki: Codzienna kontrola sprzętu przed i po użyciu Obsługa sprzętu na placu budowy, przenoszenie kamieni, roślinności i wierzchniej warstwy gleby. Czyszczenie sprzętu po użyciu Wymagania: Minimum 1 rok doświadczenia na wywrotce. Doświadczenie na spycharce minimum 4 lata Doświadczenie dla operatora dźwigu minimum 2 lata Napisz - zadzwoń pod numer
Współpracujemy z ponad 200 restauracjami w 13 stanach i zatrudniamy nowych pracowników ze względu na ekspansję. Zapewniamy: płatne szkol enie cały sprzęt do pracy wysokie zarobki różne lokalizacje do pracy elastyczne godziny Wskazówki dotyczące wynagrodzenia tego samego dnia, dopłatę za przeprac owanie powyżej 40 godzin tygodniowo W2/płatność gotów kowa natychmiast na koniec dnia robo czego środowisko anglojęzyczne dla imigrantów możliwość podróży do innych stanów i pracy możliwość dalszego rozwoju w tej lub innych obszarach Nasz idealny kandydat: minimalna znajomość języka angielskiego miłość do fotografii i chęć pracy na rzecz wyników , umiejętności komunik acyjne, odpowiedzialność i przestrzeganie zasad firmy DOŁĄCZ DO NASZEGO ZES POŁU, ZGŁOŚ SIĘ DZIŚ
Warunki: Rozwój kariery jest możliwy. Pracujemy na formularzu 1099. Harmonogram pracy: 6 dni w tygodniu. Dzień wolny na życzenie, w dowolny dzień tygodnia. Wymagania: Doświadczenie nie jest wymagane. Posiadanie numeru SSN jest pożądane. Wymagane jest prawo jazdy. Znajomość mówionego języka angielskiego. Pracujemy w Sarasocie na Florydzie
Zakład stali i betonu żelbetowego w Winder, 44 mil na wschód od Atlanty, wymaga międzynarodowego zespołu spawaczy i monterów metali, operatorów maszyn, armatorów, betonowców, wykańczaczy i technologów żelbetowych. Znajomość języka angielskiego to zaleta W-2 zatrudnienie P ytania telefoniczne !

Właśnie przybyłeś do USA? - Bazar jest tu, żeby Ci pomóc!

Firma spedycyjna potrzebuje pracowników do załadunku samochodów do kontenerów. Praca w Savannah, GA Pay ment zależy od doświadczenia
Instalujemy sprzęt do T mobile: Nokia, Ericson. Stany: Floryda, Georgia! Zapewniamy wsparcie w przypadku jakichkolwiek pytań!
Firma zajmująca się klimatyzacją wymaga inżynierów w następujących zawodach: Inży nier mechanik. Inżynier projektowy. Inżynier elektroniki. Wymagania: Co najmniej 2 lata doświadczenia w SolidWorks lub Autodesk Inventor. Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 i wyższym. Dostępność dokumentów i SSN (numer ubezpieczenia społecznego). Praca na podstawie oficjalnej umowy (czek). Pracując w W-2 wymagany jest status prawny. Zapewniona jest pomoc w przeprowadzce z innego państwa. Zapewniane są płatne wakacje, urlopy i zwolnienia lekarskie. Miejsce produkcji: Levittown, PA. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń. Lub wyślij swoje CV e-mailem.
Czyszczenie okien, czyszczenie rynny, i firma zajmująca się sprzątaniem domów, chodników, tarasów i dekorowania domów lampkami świątecznymi w Atlancie poszukuje pracowników! W@@ ymagania: Wiek od 18 do 40 lat; Dobra sprawność fizyczna; Podstawowy angielski; Prawo jazdy; Brak złych nawyków; Odpowiedzi alność, dokładność, punktualność, uczciwość; Ch ęć pracy i zarabiania dobrych pieniędzy; Nie zatrudniamy tylko chłopaków i dziewczą t. Warunki: Pełny etat; Zapewniamy transport i sprzęt; Dobra i terminowa płatność; Dobry zespół Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń!
Najlepiej wynalazca, inżynier. Kto wie, jak tworzyć mechanizmy. Kto jest w stanie pracować z różnymi materiałami. (drewno, plastik, żelazo). Kto może tworzyć, naprawiać i ulepszać to, co zostało stworzone. Tworzymy pokoje Quest i stacje minigolfa i potrzebujemy utalentowanej osoby. W przypadku wszystkich pytań napisz w PM lub wyślij wiadomość na telefon!