West Sacramento, CA
Вы находитесь в West Sacramento, CA
Продолжить поиск дальше в этой локации?
Изменить
Продолжить

Straval poszukuje doświadczonego mechanika na pełen etat

Jako odnosząca sukcesy firma produkcyjna poszukujemy utalentowanego i doświadczonego mechanika, który dołączy do naszego energicznego i profesjonalnego zespołu.

Jeżeli posiadasz wiedzę i umiejętności z zakresu obróbki skrawaniem i jesteś gotowy do pracy na stałe, to może być praca dla Ciebie.

Główne obowiązki:

  • Ładowanie, ustawianie i obsługa maszyn i urządzeń do obróbki.
  • Wykonanie dokładnego procesu produkcyjnego, zapewnienie jakości i zgodności z wymaganiami rysunków technicznych i instrukcji.
  • Konserwacja, regulacja i naprawa sprzętu w razie potrzeby.
  • Pomiary, kontrola i kontrola jakości produkowanych części.
  • Wykonanie wszystkich prac zgodnie z ustalonymi normami bezpieczeństwa i wymogami zgodności.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obróbce skrawaniem i pracy z maszynami.
  • Znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych.
  • Umiejętność pracy z różnymi materiałami i narzędziami.
  • Dbałość o szczegóły i umiejętność pracy z dużą precyzją.
  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole.
  • Odpowiedzialność i punktualność.

Oferujemy duże możliwości rozwoju osobistego i zawodowego, konkurencyjne wynagrodzenie oraz stabilne warunki pracy.

Skarżyć się
Naprawa i serwis samochodowy
30.06.23
Udostępnić

Zapisać

Pokaż numer
Skarżyć się